o Nas

Nasze MaRzeNIe!

Mieliśmy marzenie, by w centrum gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa, można było cieszyć się smakami Japonii. Marzenia się spełniają i tak powstało ŚWIEŻO sushi, które znajduje się przy ulicy Nowowiczlińskiej 24.

ŚWIEŻO sushi serdecznie zaprasza na specjały kuchni japońskiej. Na czele ŚWIEŻO, stoi szef kuchni- Kamil. Sushi Master z 8-letnim doświadczeniem i perfekcyjnym wyczuciem smaku. Kamil z dbałością o najmniejsze szczegóły, ŚWIEŻOŚĆ i najwyższą jakość składników, dopieści Wasze kubki smakowe.

W ŚWIEŻO można zjeść na miejscu, zamówić z odbiorem własnym lub z błyskawiczną dostawą. Szczególnie zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz aplikacji Świeżo Sushi.
Kładziemy duży nacisk na szybką realizację zamówienia, by sprostać Waszym oczekiwaniom w 100%. 

WszystKo dla Was!

Futomaki to grube rolki z ryżem oraz minimum 4 składnikami, owinięte nori- jadalnym wodorostem, dzielone na 6 sztuk. Oferujemy futomaki w różnych wariantach: surowe, pieczone oraz smażone. California maki to rolki zwijane odwrotnie, czyli z ryżem na zewnątrz. Te dzielimy na 4 sztuk. W wariantach: na surowo, pieczone, smażone i mieszane. Hosomaki są to cieniutkie rolki z ryżem i dodatkiem jednego składnika, dzielone na 6 sztuk. Nigiri to owalny „gniotek” ryżu z rybą bądź innym dodatkiem na wierzchu. Podawane po 2 sztuki.

ŚWIEŻO przygotowało także menu w wariancie WEGE, gdzie znajdziecie każdy rodzaj sushi skomponowany wedle Waszych potrzeb.

SpecjalnIe dla cIebIe !

Co ważne, jeśli zdecydujecie się zjeść na miejscu, chętnie spełnimy Wasze najśmielsze fanaberie, czyli własne kompozycje, wykraczające poza standardowe MENU.

W ŚWIEŻO wkładamy SERCE w każdą przygotowaną potrawę, zrobimy wszystko by zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dbamy także o obsługę klienta na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY w nasze skromne progi! Do usług – ŚWIEŻO.